На постійній комісії

10 лютого, в депутатській кімнаті районної ради, відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування. Головував на засіданні Іван Гришко. У роботі взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, начальник Зіньківського відділення Гадяцького МДПІ Сергій Жомір та інші.

Начальник управління економічного та аграрного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк проінформувала присутніх про діючі ставки оренди по договорах укладених Зіньківською райдержадміністрацією на землі запасу та невитрибувані частки (паї).

Після детального обговорення членами постійної комісії було вирішено рекомендувати єдині ставки:  на землі запасу – 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки або від нормативної грошової оцінки одиниці площі по області; на невитрибувані частки (паї) – 8 % нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Також було рекомендовано Зіньківській районній державній адміністрації спільно з відділом Держгеокадастру у Зіньківському районі, Зіньківським відділенням Гадяцької ОДПІ та радами району (міської, селищної та сільськими радами) провести роботу щодо виявлення нецільового використання земельних ділянок орендарями  на території району та  вжити заходів по припиненню порушень діючого законодавства.