Вшанували воїнів-інтернаціоналістів району

Тих, хто з честю виконував свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав, 14 та 15 лютого вшанували  в обласному центрі та на території району.

На Меморіалі Вічної Слави у Зінькові до воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова громадської районної організації ветеранів Афганістану (героїв-інтернаціоналістів) Василь Педько. Він привітав бойових побратимів з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав, та подякував місцевій владі за те, що не забуває про воїнів-інтернаціоналістів. Побажав віри у краще майбутнє та міцного здоров’я.

На мітингу також виступили заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко, голова районної державної адміністрації Віталій Панченко та районний військовий комісар Олег Івахнов.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять жителів району Івана Канівця та Олександра Губаря, які не повернулися з «афганської» війни, поклали гірлянду та квіти до пам’ятника воїнам –інтернаціоналістам Зіньківщини, Вічного вогню та монумента загиблим воїнам АТО району.