Погодили проекти рішень районних програм

17 лютого, в депутатській кімнаті районної ради, відбулось засідання постійної комісії  з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту та засідання постійної комісії з питань  бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.

У роботі комісій взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.

Спочатку, депутати заслухали звіт про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ інфекції / СНІДу на 2016-2018 роки (ознайомлював головний лікар Зіньківської ЦРЛ Олександр Безпалий) та виконання районної комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2014-2020 роки (інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень).

На засіданнях члени комісій погодили проекти рішень про внесення змін до діючих районних програм та щодо затвердження новостворених районних програм: програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району «Турбота»; розвитку освітньої галузі району; підтримки і розвитку культури; надання соціальних послуг соціально врарливим верствам населення на безоплатній основі; по виданню книги «Спортивна слава Зіньківщини»; інформатизації органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Зіньківського району; забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень та інші.

Про районну програму забезпечення лікарів Зіньківського району службовим житлом на 2017-2020 роки розповідав головний лікар Центральної районної лікарні Олександр Безпалий. Так, програмою передбачено виділення із районного бюджету 800 тис. грн.  для придбання  двох службових квартир медичним працівникам, які залучатимуться до роботи на вакантні посади в заклади охорони здоров’я  району.

Після чого, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха ознайомила депутатів із проектом рішення про  утворення комунального закладу «Зіньківський фізкультурно-спортивний заклад «Старт» Зіньківської районної ради Полтавської області», його статутом, структурою і граничною штатною чисельністю. Наголосила, що метою діяльності спортивного закладу є створення і забезпечення відповідних умов для задоволення інтересів населення району у сфері фізичної культури і спорту: створення культурно-оздоровчих аматорських об’єднань, секцій та команд з різних видів спорту, організація і проведення масових фізкультурно-оздоровчих і спортивних змагань та заходів.

Відповідно до порядку денного начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько проінформувала по проекту рішення щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік, ознайомила членів комісії із звітом про виконання районного бюджету за 2016 рік та  внесенням  змін до показників районного бюджету на 2017 рік.  Так,  планується розподілити вільні залишки районного бюджету  на  наступні цілі: на оплату капітального ремонту по заміні дерев’яних віконних та дверних блоків на металопластикові  у Зіньківській центральній районній лікарні майже на 1,5 млн. грн., Зіньківському Центру первинної  медико-санітарної допомоги на придбання медичних препаратів для пільгової категорії населення (безоплатний та пільговий відпуск лікарських заходів для певними категоріями) – 100 тис. грн., на капітальний ремонт заповнення дверних та віконних прорізів «Зіньківська станція юних техніків» – понад 180 тис. грн., для реконструкції даху спортивного залу Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 2  – понад 1,2 млн. грн., для капітального ремонту глядацького залу Зіньківського районного будинку культури – 1млн. грн., для проведення капітального ремонту спортивного майданчика зі штучним покриттям  – понад 600 тис. грн., для виготовлення книги «Спортивна слава Зіньківщини» – понад 150 тис. грн. та інше.

На засіданні депутати погодили  наступні проекти рішень: про затвердження статутів навчально-виховних комплексів району, методичного кабінету Зіньківщини, про районні премії, внесення змін до тарифів на роботи (послуги), що виконуються районним трудовим архівом.  На при кінець члени комісії розглянули ряд  майнових питань.