Пам’ять житиме вічно

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події трирічної давнини не залишити байдужими і зіньківську громаду. Так, 20  лютого керівництво району та міста, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськість взяли участь у заходах по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, кривавих подій Революції Гідності — Євромайдану (листопад 2013 року — лютий 2014 року).

Спочатку учасники зібрання поклали квіти до монумента загиблим воїнам АТО району та хвилиною мовчання пом’янули земляків – Героїв незалежної України – п’ятьох зіньківчан.

Після чого, біля пам’ятника Великому Кобзарю відбувся мітинг, який відкрив міський голова Сергій Максименко.

До присутніх також звернулися заступник голови районної ради Сергій Загорулько та голова районної державної адміністрації Віталій Панченко.

Хвилиною мовчання, покладанням гірлянди та квітів до пам’ятника Тараса Шевченка, зіньківчани вшанували вічний подвиг Героїв України, які захистили ідеали демократії, відстояли права і свободи людини, європейське майбутнє нашої держави.

По закінченні мітингу у районному Будинку культури  відбувся тематичний захід «Герої майдану не будуть забуті».