Взяли участь у спортивних змаганнях

Нещодавно, на гірськолижній базі «Сорочин Яр», що в селі Стасі Диканського району, проходили змагання із зимових видів спорту серед сільських і селищних голів, голів об’єднаних територіальних громад і районних рад. Заходи проходили з метою пропаганди та розвитку фізичної культури і спорту області, під патронатом обласного управління у справах сім΄ї, молоді, спорту облдержадміністрації та Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК Україна. Зіньківський район на змаганнях представляв заступник голови районної ради Сергій Загорулько, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха, сільські голови району: Бірківський – Сергій Костенко, Батьківський – Борис Іванченко, Лютенсько-Будищанський – Михайло Білик. Як підсумок змагань, наші земляки здобули 9 місце серед 20 команд області.