На Координаційній раді

27 лютого, голова районної ради Сергій Нерозя провів засідання Координаційної ради. У роботі взяли участь заступник голова районної ради Сергій Загорулько, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда, міський та сільські голови. На засіданні були присутні начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Рись.

Через незабезпеченість по закладах бюджетної сфери на поточний рік, перше питання порядку денного стосувалось співфінансування первинної ланки закладів охорони здоров’я району. Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Рись зазначив, що виділена радами медична субвенція буде використана на оплату праці працівників амбулаторій та  ФАПів Центру, що розташовані на території відповідних рад.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда проінформував присутніх по електронному декларуванню: ознайомив  із основними проблемами по завантаженню електронних сертифікатів для входу у Єдиний державний реєстр декларацій та специфікою роботи із веб-сайтом НАЗК.

Потому, Інспектор відділу управління майном спільної власності територіальних громад району Інна Золочевська  повідомила, що відповідно до розпорядження  голови районної ради  № 7  від 14 грудня 2016 року “Про затвердження положення про районний конкурс проектів розвитку громад Зіньківського району”, з 1 березня 2017 року оголошено  районний конкурс проектів розвитку громад Зіньківського району, в якому можуть взяти участь селищна та сільські ради.

Також, на засіданні присутні детально обговорили ряд інших питань, по деяким –  прийняли відповідні рекомендації.