Із районного, селищного та сільських бюджетів було виділено близько 1 млн. грн.

28 лютого, в депутатській кімнаті районної ради, відбулась чергова зустріч координатора обласного ресурсного центру громад Віталіни Старчик із активом громадських організацій сіл Човно-Федорівки, Тарасівки, Малих Будищ та Кирило-Ганівки.

У роботі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда, координатор Зіньківського районного ресурсного центру з розвитку громад Інна Золочевська та начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк.

На засіданні присутні ознайомились із результатами завершення III фази Спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що співпрацює з громадами в Зіньківському районі з 29.10.2011 року. Загалом на території району було реалізовано 8 ініціатив громад загальною вартістю близько 4 млн. грн., з яких грантова підтримка Проекту ЄС/ПРООН – 1,2 млн. грн., кошти районного, селищного та сільських бюджетів близько 1 млн. грн., кошти мешканців громад – 220 тис. грн.

Закінчився захід приємною подією: громадським організаціям Зіньківщини були вручені сертифікати про завершення їхніх  мікропроектів.