Звітували депутати

На сесії районної ради, яка відбулася нещодавно, про свою роботу звітували депутати обласної ради Людмила Овчаренко та Олександр Путря. Голова районної ради Сергій Нерозя, міський та селищний голови, керівники установ подякували обласним депутатам за розуміння та підтримку у вирішенні поточних та нагальних проблем життєдіяльності району та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

У своєму звіті Олександр Путря зупинився на роботі у постійній комісії з питань освіти, науки та культури, на залученні коштів в район з обласного бюджету для фінансування ремонтно-будівельних робіт згідно програми «Опікуємося освітою»; на будівництві в районі спортивних майданчиків зі штучним покриттям. В даний час, зазначив він, ведеться робота по створенню в Зінькові музею братів Зерових.

• Кошти із Фонду розвитку територій області, із розрахунку 500 тисяч гривень на депутата, мною, за погодження із керівництвом районної ради, були направлені на придбання обладнання для районної лікарні, – поінформував Олександр Путря. – Окрім того, кожен депутат обласної ради має спеціальний матеріальний фонд у сумі 30 тисяч гривень для надання одноразової матеріальної допомоги виборцям на лікування. Така допомога мною надана 40 мешканцям району. З іншого боку, я добре розумію, що при серйозних захворюваннях кошти в сумі до тисячі гривень нічого не вирішують, але інших варіантів практично не має. На жаль, всі негаразди, які відбуваються у суспільстві, всі ті недолугі експерименти із реформування різних галузей, перш за все, боляче б’ють по простих людях, сказав обласний депутат, – і найважче мені чути від мешканців нашого району запитання, на які не можу дати відповіді: де взяти кошти на ліки? Як оплатити комунальні послуги? Як прожити на жалюгідну пенсію?..