Вітаємо!

5 березня свій День народження відзначає Олексій Іванович Храпач –  депутат VII скликання Зіньківської районної  ради.

Голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Олексія Івановича з особистим святом, бажають  міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя.
Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!
Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!
Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!