Дорогі берегині сімейного вогнища!

З появою перших сонячних променів і перших весняних квітів, Ви відзначаєте тепле свято – Міжнародний жіночий день 8 Березня. Адже пробудження природи нерозривно пов’язане з образом Жінки, висока місія якої призначена їй долею  – нести у світ нове життя, любов і красу.

Дякуємо Вам за те, що незважаючи на будь-які життєві труднощі, народжуєте дітей і кохаєте чоловіків, дбаєте про затишок і добробут в своїй оселі, досягаєте професійних висот. Своєю мудрістю обминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, а  любов’ю до людей і праці – будуєте майбутнє.

Міцного здоров’я Вам, дорогі наші жінки, мирного неба над головою, сімейного благополуччя, вірних друзів, поваги і підтримки від чоловіків, вдячних дітей та онуків. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим та сонячним, дарує приємні несподіванки і душевний комфорт, натхнення для нових успіхів, життєвих перемог!

голова районної ради

Сергій Нерозя