З нагоди професійного свята

Напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке відзначається 19 березня, у залі засідань міської ради привітали працівників відділу по благоустрою при Зіньківській міській раді.

Із словами вдячності за таку потрібну нашому місту роботу, яку виконують 15 робітників відділу, до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Нерозя та міський голова Сергій Максименко. Вони щиро бажали колективу всіх гараздів, відчуття вдячності від зіньківчан за результати їхньої щоденної, кропіткої роботи.

Сергій Нерозя вручив Почесну грамоту районної ради начальнику відділу Володимиру Кратенку. За добросовісну роботу Грамотами міського голови було нагородженоІвана  Косяка та Ганну Фенько.