Майстер – клас по виготовленню квітів з атласних стрічок «Весни тендітні пелюстки»

Весна – це пора чудес, чарівності і очікування приємних несподіванок. Адже з приходом весни оновлюється не тільки природа, але й ми з вами. І саме навесні нам хочеться бути ще красивішими і привабливішими. І в цьому допоможуть прикраси  виготовлені своїми руками.

Нещодавно, в  читальному залі районної бібліотеки для дорослих пройшов майстер – клас по виготовленню квітів з атласних стрічок « Весни тендітні пелюстки», на якому учні Аграрного ліцею міста мали змогу своїми руками виготовити красиві квіти.

Ведуча заходу, бібліотекар Ольга Бєдоєва розповіла користувачам бібліотеки про історію виникнення мистецтва канзаші (виготовлення прикрас з атласних стрічок), його види і роль в сучасному світі Запрошена майстриня, бібліотекар дитячої районної бібліотеки Валентина Чуб розповіла і показала учасникам як зі звичайних атласних стрічок можна виготовити маленькі витвори мистецтва. Кожен з присутніх гостей з задоволенням взяв участь у майстер – класі по виготовленню квітів, зрозумівши, що цей вид японського рукоділля відрізняється від  інших неймовірною легкістю виконання виробів.

Адже для виготовлення квітів не потрібно ніяких спеціальних пристосувань, лише спритність рук і фантазія майстрині.

Матеріал за інформацією веб-ресурсу

“Зіньківська центральна районна бібліотека”