Шановні ветерани!

Щиро вітаю Вас із 30-ю річницею створення Організації ветеранів України.

Підсумовуючи пройдений шлях районної організації ветеранів, бачимо, наскільки важливою є їх робота, адже вона охоплює дуже широке коло актуальних питань нашого сьогодення. Це і участь ветеранів у різних заходах, робота з підростаючим поколінням, організація волонтерського руху, вивчення потреб ветеранів, надання їм допомоги і багато іншого.

Дякуємо Вам за те, що залишаєтесь небайдужими до проблем Зіньківщини, .що не скоряєтеся життєвим негараздам, яких так багато випало на Вашу долю. Наше покоління вчиться у Вас, прислуховується до Ваших порад і думок.

З нагоди свята, бажаю Вам, шановні ветерани, мирного неба над головою, міцного здоров’я, добробуту, успіхів, активного довголіття, вдячних дітей та онуків

голова районної ради

Сергій Нерозя