На ярмарку

23 березня, в читальному залі Зіньківської центральної районної бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбувся ярмарок декоративно-прикладного мистецтва «Золоте перевесло народної творчості Зіньківщини», який пройшов в рамках роботи салону народної творчості “Світ рукотворного дива”. Серед запрошених – керуючий справами виконавчого апарату Зіньківської районної ради  Олександр Кеда,  секретар міської ради Володимир Чикало, начальник відділу  культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації  Людмила Кімлик-Яроха та інші.

В програмі ярмарку: виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва самобутніх майстрів Зіньківщини, веселі троїсті музики, частування гостей ярмарку українськими варениками.