З турботою про зіньківчан

24 березня у Оржицькому районі відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Полтавської обласної ради.

На початку зібрання проведено урочисту церемонію підписання угод на фінансування проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2016 року. Серед переможців проект Зіньківського району – «Придбання дизельгенератора для електрозабезпечення ЦРЛ згідно I категорії та портативного апарату УЗД для покращення проведення діагностики нетранспортабельним тяжкохворим Зіньківської ЦРЛ». Угоду підписали голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя. Загальна вартість Проекту становить  1,200 млн. грн., в тому числі 600 тис. грн. – обласного бюджету та 600 тис. грн. – місцевого бюджету. Його реалізація  черговий крок для поліпшення надання якісних медичних послуг жителям району.

Відповідно до порядку денного, на засіданні присутні також розглянули етапи проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області в 2017 році, ознайомились із бюджетом участі Полтавської області, обговорили впровадження системи електронного документообігу «Аскод» та новоствореного Фонду розвитку територій області тощо.