Все-таки чотири госпітальні округи

У другій половині березня Кабінет Міністрів затвердив поділ Полтавської області на чотири госпітальні округи (ГО) з центрами в м. Полтава, Миргород, Лубни і Кременчук.

Ініціатива гадячан створити п ΄ятий експериментальний округ із адмінцентром у їхньому місті підтримки в регіоні не знайшла. Більше того, територіальні громади Зіньківського та Лохвицького районів, які пропонували приєднатися в межах ГО до Гадяцького, активно виступили проти таких змін. Зіньківчани навіть звернулися до народного депутата України Олега Кулініча з проханням донести їхню думку до представників владних структур, котрі прийматимуть рішення з даного питання. Парламентарій відгукнувся на це прохання. Його втручання, а також збори громад, на яких люди одностойно висловилися проти “експерименту”, дали позитивний результат. У владних кабінетах вирішили дослухатися до місцевого населення, а не “спускати” вказівки згори.

Матеріал за інформацією

районної газети “Голос Зіньківщини”

від 31 березня 2017 року №25(9207)