Розглянули ряд важливих питань

5 квітня, в залі засідань Зіньківської міської ради, голова районної ради Сергій Нерозя провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У роботі взяли участь голови територіальних громад Зіньківщини, керівники відділів, управлінь району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші.

На початку зібрання Сергій Нерозя підсумував результати роботи рад району за 2016 рік. Так, перше місце здобула Зіньківська міська рада, друге  та  третє – сільські ради: Тарасівська та Човно-Федорівська відповідно.

Про проблемні питання щодо надання послуг з газопостачання ПАТ «Полтавагаз» на території району розповідав начальник Зіньківської дільниці газопостачання Сергій Сень. У виступі детально зупинився на нововведених змінах стосовно оплачуваного технічного обслуговування газових приладів по приватних житлових будівлях. Ознайомив із змістом договору (публічною пропозицією), вартість додаткових робіт, пов’язаних з провадженням господарської діяльності з розподілу природного газу, іншим.

Про завершення поточного опалювального періоду та розгляд пропозиції стосовно призначення маршрутів приміського сполучення інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень.

Наступним слово мав військовий комісар Зіньківського районного військового комісаріату Олег Івахнов. Він ознайомив присутніх із постановою від 07.12.2016 р. № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», наголосив на обов’язках та відповідальності, якими наділені, відповідно Постанови, голови та начальники військово-облікових столів рад району.

Після цього, начальник Зіньківського ДРП Гадяцького райавтодору Микола Жук обговорив із присутніми заходи щодо ремонту доріг на території району.

На порядку денному розглядались підсумки виконання зведеного бюджету за I квартал 2017 року. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько, котра інформувала по питанню, повідомила, що за зазначений період до районного бюджету надійшло іншої субвенції від міської, селищної, сільських рад в сумі 2310,5 тис. грн. на утримання районних закладів. Окремо зупинилась на порівнянні фактичних надходжень доходів за I квартал 2017 до I кварталу 2016 року, на дохідній частині загального фонду бюджету, фактичних надходженнях податку на доходи фізичних осіб, тощо.

Потому, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно ознайомив голів рад району із поточними планами стосовно продовження оптимізації мережі навчальних закладів Зіньківщини у 2017 році, а директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району Людмила Косяк висловила прохання надати субвенцію з місцевих бюджетів районному бюджету на придбання велосипедів для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома.

На засіданні голова районної ради Сергій Нерозя звернувся з проханням про збільшення субвенції з місцевих бюджетів на реалізацію проекту із придбання дизельгенератора для електрозабезпечення ЦРЛ згідно I категорії та портативного апарату УЗД для покращення проведення діагностики нетранспортабельним тяжкохворим Зіньківської ЦРЛ

У різному, голова ради Зіньківської районної організації ветеранів Володимир Прислонський проінформував про заходи щодо відзначення 30-річчя від дня заснування ветеранських організацій, а начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Людмила Кімлик-Яроха – про спортивні заходи, які плануються у 2017 році за участю рад району.