Відбудеться сесія районної ради

Відповідно до статті 22 регламенту районної ради сьомого скликання, статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 11 квітня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань Зіньківської міської ради (м. Зіньків, вул.Воздвиженська, 67) відбудеться  пленарне засідання шістнадцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання .

На розгляд сесії вносяться наступні  питання:

1. Про внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2015-2020 роки.
  2. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2017 рік.
  3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.
  4. Звіт голови райдержадміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2016 рік.

Інші питання.