Розглянули ряд питань

10 квітня, в депутатській кімнаті районної ради, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, у якому взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники апарату районної ради, інші.

Перше питання порядку денного стосувалось внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2014-2020 роки. Начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Віктор Півень  проінформував присутніх про заходи, які проводились відповідно до  Програми у 2016 році та потребами, на які було використано кошти із обласного бюджету. Запропонував внести доповнення до районної Комплексної Програми, додавши відповідні пункти.

Керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага ознайомив депутатів із змінами до Програми економічного та соціального розвитку Зіньківського району на 2017 рік. Так, за рахунок коштів місцевих рад відбуватиметься забезпечення діяльності (утримання) фахівців із соціальної роботи Зіньківського районного центру соціальних служб для сім΄ї, дітей та молоді при міській, селищній та сільських радах.

Після цього, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько запропонувала внести зміни до показників районного бюджету на 2017 рік, а інспектор з юридичних питань, юрисконсульт загального відділу виконавчого апарату районної ради Євген Тесля – надати згоду на виділ у натурі частки із майна, що знаходиться у спільній частковій власності. Всі питання було погоджено депутатами та винесено на розгляд сесії районної ради.

На засіданні постійної комісії районної ради було затверджено протокол засідання конкурсної комісії Зіньківської ЦРЛ щодо розміщення на території лікувального закладу клінічної лабораторії ТОВ «Нова Діагностика».

Комісія вирішила рекомендувати сесії районної ради затвердити уповноваженими представниками Зіньківського району у складі Госпітальної ради Полтавського госпітального округу голову районної ради Сергія Нерозю та головного лікаря Зіньківської ЦРЛ Олександра Безпалого.