Відзначали річницю Служби

Нещодавно державна пожежно-рятувальна частини міста Зінькова святкувала 20-у річницю із Дня створення. Це Служба, яка залишається чи не єдиною, що миттєво приходить на допомогу нашим громадянам, незалежно від характеру загрози.

Вогнеборців району вітали заступник начальника ГУ ДСНС України в Полтавській області Олександр Лисенко, голова обласної спілки ветеранів пожежників В’ячеслав Вишня, голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко, начальник  Зіньківського РС  ГУ ДСНС  України в Полтавській області Іван Головко та інші.  Вони дякували місцевим рятувальникам за високий професіоналізм, здатність приймати відповідальні рішення, надзвичайну людяність, вміння прийти на допомогу вчасно.

З нагоди свята, кращі працівники пожежно-рятувальної частини міста Зінькова були нагороджені Грамотами районної ради, міської ради, відзнаками Всеукраїнської громадської організації «Союз рятівників», тощо.

Після офіційної частини, представники Головного управління оглянули пожежні депо, стан пожежно-рятувальної техніки, умови несення служби особовим складом та відповіли на актуальні питання, що стосуються діяльності Служби порятунку «101».