Оновлюється районний Будинок культури

Нині роботи в районному Будинку культури ведуться повним ходом. В даний час бригада будівельників завершує стяжку підлоги в глядацькому залі, триває її вистойка.

Більш детально про те, що зроблено, та про те, що планується зробити, розповідає директор районного Будинку культури Тамара Дощенко:

– Все життя працюю в культурі, і весь час мріяла про те, щоб наш Будинок культури став палацом. Хотілося бачити його оновленим та осучасненим. Жителі нашого району заслуговують бачити красу, гармонію, приходити на різні заходи, концерти до РБК, а ще яких талановитих артистів маємо, то добре розумію, що глядацька  зала, на жаль, не відповідає потребам сьогодення.

Тому початок ремонту зали закладу вважаю знаковою подією для нашого району і всього культурного життя краю.

Ремонт розпочали із сцени ще минулого вересня, адже без її міцного покриття проблемним стає саме планування та проведення заходів. За 4 місяці ремонтних робіт повністю замінено покриття підлоги на сцені, встановлено нові вікна та двері у закладі культури. В танцювальному залі, де проходять заняття зразкового хореографічного колективу «Спалах», та у вестибюлі другого поверху оновлено старе паркетне покриття.

З метою енергозбереження замінено віконні та дверні блоки фасаду. Під підлогою тепер проходять звукові, світлові комунікації, тому це не лише естетично, а й безпечно для глядачів та артистів

З початку реконструкції виконані наступні роботи: ремонтна бригада провела демонтаж облицювання стін та дерев’яного покриття підлоги; на даний час розпочато внутрішні роботи з капітального ремонту зали – заливка підлоги бетоном, заміна тепло- та водопроводу. Зал буде оформлений у сіро-зелених тонах із використанням технологій шумоізоляції.

Уже закуплено текстильне оформлення сцени, яке виготовлене за унікальними технологіями, нові крісла порадують зіньківчан м’якістю та зручністю, а світлодіодні світильники даватимуть розсіяне світло. Буде встановлено професійне звукове обладнання.

І хоч ремонт у розпалі, а ми продовжуємо активно працювати і дарувати людям радість. Усі гуртки працюють, заняття проходять згідно розкладу. Нині, звичайно, виступаємо на інших майданчиках.

Я дуже вдячна всьому депутатському корпусу районної ради, який докладає максимум зусиль для відродження Будинку культури, та голові районної ради Сергію Нерозі, який особисто переймається проведенням ремонтних робіт, вирішує поточні питання.

Обсяг робіт, звичайно, дуже великий, але, на щастя, галузь культури сьогодні не на задвірках життя району, з районного бюджету на сесії районної ради виділено значні кошти і районний Будинок культури буде капітально  відремонтований.

Матеріал за інформацією

районної газети “Голос Зіньківщини”