Шановні зіньківчани!

Щиро вітаю Вас, ваші родини і всіх дорогих вашому серцю людей з світлим весняним святом –  Христовим Воскресінням.

Великдень спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Вітаючи зі світлими Пасхальними днями, щиро бажаю вам і вашим рідним відчути мир на українській землі, родинний затишок та тепло.

Нехай ваше життя буде чистим, як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Хай многоголосі Великодні дзвони озвуться у ваших серцях вірою, надією і любов´ю та додадуть взаєморозуміння у сім΄ї,  натхнення і сили для невтомної праці, спрямованої на розбудову рідної Зіньківщини.

голова районної ради

Сергій Нерозя