Побували у робочій поїздці

Нещодавно депутат Полтавської обласної ради Людмила Овчаренко разом із керуючим справами виконавчого апарату Зіньківської районної ради Олександром Кедою побували у робочій поїздці. Мета поїздки полягала у детальному ознайомлені із умовами, в яких навчаються діти, лікуються та духовно збагачуються мешканці громад, віднайти можливі шляхи вирішення соціальних проблем, що виникли у відповідних радах. Спочатку народна обраниця відвідала заклади соціальної сфери, розташовані на території Власівської, Проценківської та Шилівської сільських рад. Разом із керівниками місцевих ФАПів, навчальних закладів, Будинків культури та  з сільськими головами оглянула стан відповідних закладів, обговорила їх проблеми та перспективи. Після цього,  провела особистий прийом громадян. В ході прийому місцевими жителями піднімалось чимало земельних питань, благоустрою сіл, інше.