На навчальному семінарі

У квітні координатор Зіньківського районного ресурсного центру Інна Золочевська відвідала навчальний семінар з проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2017 році, котрий відбувся в Полтавській обласні раді В семінарі взяли участь близько п’ятдесяти представників органів місцевого самоврядування області.

На заході також були присутні представники німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ – Владислав Синицький та Богдан Алещенко, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Наталія Осипенко, координатори з питань проектної діяльності в ОМС Полтавської області.

Учасники семінару мали можливість прослухати та обговорити важливі питання розробки, підготовки та подання проектів в рамках обласного конкурсу, поділитися власним досвідом.