На порядку денному – ремонт доріг

19 квітня в приміщенні Служби автомобільних доріг Полтавської області відбулась робоча нарада щодо ремонту доріг за участю народного депутата України Олега Кулініча, голови обласної Служби Володимира Трояновського, голови Зіньківської районної ради Сергія Нерозі, голів Миргородської, Диканської, Решетилівської та першого заступника голови Шишацької райдержадміністрацій.

Організаційну роботу відносно ремонту доріг Олег Кулініч разом з Володимиром Трояновським розпочали близько двох місяців тому. Народний обранець неодноразово зустрічався по цьому питанню з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та головою Полтавської ОДА Валерієм Головком.

Олег Кулініч разом із керівництвом Служби автомобільних доріг та очільниками районів проговорили заплановані ремонтні роботи та прийняли рішення, що пріоритет віддаватиметься тим дорогам, де буде співфінансування з місцевою владою: щоб роботи були дійсно завершені в строк і доведені до кінця. За результатами наради всі її учасники підписали відповідне протокольне доручення.

Найближчим часом представники Служби автомобільних доріг Полтавщини виїдуть на місця, де обговорять з керівництвом районів роботи по тим дорогам, які перебувають у найбільш критичному стані.

В ході зустрічі постало ще одне вкрай важливе питання –відповідальність перевізників за перевищення нормативів ваги і контроль за цим.

Матеріал використано із

офіційної веб-сторінки “Facebook”