Про відновлення опалювального періоду

Відповідно до Положення  про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.1997 р. № 1050) із внесеними змінами, керуючись статтями 30, 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та в зв’язку з зменшенням середньодобової температури навколишнього середовища на території Зіньківської міської ради протягом трьох останніх діб нижче +8о С, відповідно до прогнозу на найближчі дні, виконавчий комітет Зіньківської міської ради  ВИРІШИВ відновити опалювальний період у будинках та квартирах з індивідуальним газовим та електричним опаленням з 20 квітня 2017 року.

Дане рішення запропоновано врахувати виконкомам сільських та  селищної рад району.

Матеріал за інформацією

начальника управління праці та