Ознайомились із правовими питаннями сьогодення

Нещодавно голови та секретарі рад Зіньківського району стали слухачами чергового кущового семінару із циклу «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині». Основна мета заходу – посилення правової спроможності територіальних громад, сприяння оптимізації доступу громадян до надання безоплатної правової допомоги.

Відкриття заходу відбулося  за участю заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Пругла та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександра Черчатого.

Під час семінару присутні заслухали інформацію щодо виконання основних завдань Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на регіональному рівні. Ознайомились із іншими актуальними правовими питаннями: забезпеченням дотримання прав затриманих осіб правоохоронними органами, особливості правового статусу посадових осіб органів місцевого самоврядування, специфіку проходження та припинення служби в ОМС, іншим.

Матеріал за інформацією

офіційного веб-сайту

“Регіонального сайту з надання вторинної

правової допомоги у Полтавській області “