Шановні земляки та учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

В історії України є чимало скорботних спогадів, що пронизують серце гострим болем. Один із них – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Техногенно-екологічна катастрофа, наслідками якої стали тисячі зламаних долей, сироти, ненароджені діти, хвороби.

Тоді, на весні 1986 року ліквідатори були першими, хто наважився зазирнути у горнило вогняної стихії та ціною неймовірних зусиль, подолали її , прийнявши на себе подвійний удар – вогню і радіації.

Тож дякуємо Вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, за мужність і самопожертву, за добросовісне виконання роботи, подароване сьогодення. Бажаємо Вам довгих та щасливих років життя, міцного здоров’я, родинного затишку та тепла.

Світла пам’ять і тим, хто відвівши від нас «пекельний атом», відійшов за межу вічності. Нехай ніколи в пам’яті людства не зітреться їх неоціненний подвиг задля життя на Землі!

голова районної ради,

Сергій Нерозя