Відбудеться сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Відповідно до статті 22 регламенту районної ради сьомого скликання, статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 12 травня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань Зіньківської районної ради та райдержадміністрації (м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40) відбудеться  пленарне засідання сімнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання .

На розгляд сесії вносяться наступні  питання:

1. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2017 рік.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.
  3. Про звільнення від плати за соціальні послуги.
  4. Про внесення змін до районної програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району “Турбота” на 2015-2017 роки.
  5. Про прийняття у спільну власність територіальних громад Зіньківського району нежитлових будівель навчальних закладів району.
  6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Різне.

Інші питання.