Шановні жителі Зіньківського краю!

Щиро вітаю вас з Першотравнем –днем миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним.

1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя Зіньківщини та України в цілому. Майбутнє нашого району, його соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас. І вирішити проблеми ми зможемо лише за допомогою повсякденної, ефективної праці та самовіддачі.

Бажаю вам, дорогі краяни, вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров’я, щастя і благополуччя. Успіху, радості, натхнення і сил вам для здійснення всіх планів і починань. Нехай гарний весняний настрій супроводжує вас протягом всього року! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях.

Сергій Нерозя,

голова районної ради