Потрапили у трійку кращих

Нещодавно, на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк», відбувся чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. Спортивне змагання проходило з метою пропаганди здорового способу життя, залучення  депутатів до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, зміцнення здоров’я. На захід з’їхались представники 13 команд, учасники яких пробували свої сили у 3-х вікових групах.

До складу Зіньківської районної спортивної делегації увійшли такі депутати: від районної ради – Олександр Бондаренко, Світлана Чикало, Людмила Кімлик-Яроха, від міської ради – Валерій Галич, від Великопавлівської сільської ради –  Олександр Яненко, Власівської – Юрій Алфьоров.

Після достатньо запеклої спортивної боротьби, наші земляки у  загальнокомандному заліку посіли 3-тє місце. Серед жінок у віковій групі А Людмила Кімлик –Яроха здобула 2 місце, групі С, яку представляла Світлана Чикало – 1 –ше місце. Серед чоловіків у віковій групі А –  Валерій Галич виборов 10-те місце, групі В –  Олександр Яненко здобув – 9-те, а Юрій Алфьоров – 10-те місце. У групі С – Олександр Бондаренко посів 11 місце.