На урочистому прийомі ветеранів війни

4 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення і 72-річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району відбувся урочистий прийом ветеранів війни керівниками району.

У заході взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, Зіньківський міський голова Сергій Максименко, його заступник Геннадій Хорошун, начальник управління соціального захисту населення Віктор Півень, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району Людмила Косяк, голова районної організації ветеранів Володимир Прислонський, голова громадської організації «Діти війни» Володимир Омельченко та капітан районного військового комісаріату Володимир Піскун.

Присутні подякували українським визволителям за самопожертву  та  патріотичну відданість, за захист  рідної землі від злісного ворога – агресора,  за відбудову країни, за приклад мужності, героїзму та цілеспрямованості. Керівники району та міста вручили пам’ятні подарунки присутнім на святі ветеранам Другої Світової війни Богославцю Сергію Харлампійовичу та Вінніченку Василю Михайловичу.

Привітали визволителів зі святом ансамбль «Вербиченька» Зіньківського територіального центру, виконавши ряд тематичних пісень, та учні Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 2.  Не обійшлось на заході і без традиційного святкового столу та фронтових «сто грам».