Розглянули ряд питань

4 травня, в депутатській кімнаті районної ради, відбулось спільне засідання постійних комісій з питань промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства,  розвитку інфраструктури та регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, у якому взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники апарату районної ради, інші.

На початку засідання завідувач районним трудовим архівом Тамара Васільєва ознайомила депутатів із ходом виконання програми забезпечення діяльності районного трудового архіву Зіньківської районної ради на 2016-2018 роки. Так, у 2016 році за сприянням керівництва районної ради було надано приміщення (колишнє відділення статистики) для зберігання архівних документів з особового складу, де було зроблено поточний ремонт приміщення, придбано додаткові стелажі, перероблено електропроводку, загратовано вікна, замінено вхідні двері. Подальше виконання програми, наголосила доповідач, дасть змогу зміцнити матеріально-технічну базу районного трудового архіву, задовольнити потреби громадян в необхідній інформації.

Під час розгляду наступного питання: ходу виконання районної комплексної програми протидії поширення наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2016-2020 роки, по котрому інформував заступник начальника Зіньківського ВП Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області Віталій Огризько, голова районної ради Сергій Нерозя запитав наскільки успішно ведеться боротьба із наркоманією на території району. На це та інші питання Віталій Огризько надавав відповіді.

На спільному засіданні постійних комісій депутати, також, обговорили хід виконання районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки, ознайомились із результатами роботи місцевих рад в сфері благоустрою та озеленення їх територій, змінами до місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківсього району на 2016-2020 роки.

Про стан та перспективи залучення інвестицій в економіку району розповідала головний спеціаліст відділу економіки, торгівлі, економічного аналізу та бухгалтерського обліку Управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі Лариса Сербин. Вона зазначила, що протягом 2017 року в районі планується реалізувати інвестиційні енергоефективні та енергозберігаючі проекти, проекти соціального спрямування та розвитку інфраструктури району. Так, за сприяння Фонду розвитку територій області в 2017 році на території Зіньківського району планується реалізувати 16 проектів загальною вартістю близько 2, 2 млн. грн. За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в сумі понад 1,5 млн. грн., коштів обласного бюджету на виконання робіт з будівництва,реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування, доріг та вулиць комунальної власності в населених пунктах загальною вартістю  понад 2,5 млн.грн., за підтримки обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища в сумі понад 1 млн. грн., в результаті перемоги в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області – понад 1,3 млн. грн.

Після цього начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько проінформувала про виконання районного бюджету за I квартал 2017 року та зміни до показників районного бюджету на 2017 рік.

На завершення, присутні депутати розглянули список присяжних Зіньківського районного суду Полтавської області та зміни до рішення шостої сесії районної ради сьомого скликання «Про лічильну комісію Зіньківської районної ради», що запропоновані до розгляду на черговій сесії.