Дорогі ветерани! Шановні жителі Зіньківщини!

Від щирого серця вітаю Вас з 72-ю річницею перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні та Днем пам’яті та примирення святом добра, єднання поколінь, подяки за безсмертний подвиг.

Чимало часу минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається для нас невичерпним джерелом патріотизму, мужності, стійкості, тяжкої праці та вірного служіння своєму народові, рідній українській землі.

У зв’язку із трагічними подіями на сході нашої держави, ми надзвичайно гостро відчуваємо велич подвигу тих, хто поклав на вівтар Перемоги найцінніше – своє життя, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн рідний край.

Спасибі Вам, шановні ветерани, за те, що навчили любити свою Вітчизну, що показали, як захищати свій рідний дім, що завжди стоїте на варті добра і чесності, допомагаєте мудрою порадою чи справедливою критикою. Нехай кожен Ваш день буде прожитий під мирним небом, при доброму здоров’ї та в благополуччі. Хай злагода і щастя панують у Ваших родинах, а оселі повняться достатком.

Світла пам’ять, безмежна вдячність і тим мільйонам співвітчизників, яких поглинув вогонь Другої Світової війни. Їх героїчний подвиг, відвага і сила духу завжди слугуватимуть прикладом для сучасних захисників Вітчизни.

Зі святом, шановні земляки! З Великою Перемогою!

Сергій Нерозя,

голова районної ради