З нагоди доленосної для України події

11 травня в  місті Зіньків відбулася  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського союзу.
Цього року він приурочений не лише до відзначення Дня Європи, а й до важливої події – затвердження  Радою Європейського союзу  рішення про надання Україні безвізового режиму.

Право підняти Прапор України та Прапор Європи надалося кращим спортсменам  Зіньківського району. З вітальними словами до всіх присутніх  звернулися керуючий  справами виконавчого апарату Зіньківської районної ради Олександр Кеда, секретар Зіньківської міської ради Володимир Чикало, інші. Вони зазначили, що саме в ці дні українці справді мають нагоду разом із іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей і побачити нові перспективи розвитку в ЄС.

Народний ансамбль сучасної пісні «Сонцедар» подарував усім присутнім пісню «Тобі Україно, тобі». Одразу після завершення  урочистостей розпочався фінал районної спартакіади з футболу серед школярів.

P.S. Засідання Ради ЄС, як повідомляють ЗМІ, розпочалося сьогодні у Брюсселі об 11 годині за київським часом.

І вже на його початку було прийняте це доленосне для України рішення. Це вже четвертий крок до українського безвізу. Наступний — церемонія підписання в Європейському парламенті — може відбутися вже 17 травня. За тим цей законодавчий акт буде оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і набуде чинності через 20 днів (орієнтовно — 11 червня).