Ветеранській сім΄ї – 30 років !

З нагоди 30-ї річниці від дня заснування Зіньківської районної організації ветеранів 12 травня, на базі Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 2, відбулись урочистості за участі голів первинних ветеранських організацій району, членів президії районної і міської рад ветеранів, голови громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації Володимира Голуба, голови ради районної організації ветеранів Володимира Прислонського, голови Зіньківської районної ради Сергія Нерозі, його заступника Сергія Загорулька, Зіньківського міського голови Сергія Максименка, його заступника Геннадія Хорошуна, начальника управління соціального захисту населення Зіньківської  районної державної адміністрації Віктора Півня, директора територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Зіньківського району Людмили Косяк, інших..

«1987 року виникла необхідність створити ветеранську організацію, яка б об’єднала людей та в певній мірі дала б можливість захищати власні соціальні інтереси. Нині районна організація ветеранів має у своєму складі 53 первинні ветеранські організації в районному центрі, селищі та селах району. На сьогоднішній день членами організації є понад 10089 зіньківчан різних категорій, до якої входять ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій різних локальних воєн, діти війни, інваліди і учасники війни, ветерани праці, силових структур»,– розповідає голова ради районної організації ветеранів Володимир Прислонський.

Голова районної ради Сергій Нерозя висловив щирі слова подяки ветеранам за активну громадянську позицію, за те, що залишаються небайдужими до проблем Зіньківщини, що не скоряються життєвим негараздам. Наголосив, що депутатський корпус районної ради не стоїть осторонь проблем ветеранів. Так, із районного бюджету фінансується районна Програма підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району «Турбота». Зокрема, виділяються кошти на пільгове перевезення, одноразову грошову допомогу, пільги на послуги зв’язку, утримання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району, тощо. Запевнив, що проблеми ветеранів і в подальшому не залишаться поза увагою депутатського корпусу.

Від імені голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та від себе особисто звернувся до присутніх голова громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації Володимир Голуб. Він зазначив, що пишається роботою членів ради районної організації ветеранів –поколінням героїв, переможців і трудівників. Побажав присутнім міцного здоров’я, активного довголіття, мирного неба, оптимізму.

Теплі слова вітань для ветеранів лунали і від інших почесних гостей заходу.

Присутніх радували своїми художніми номерами учасники районного Будинку культури. Ряд ветеранів були нагороджені Грамотами різних рівнів.