Вітаємо!

12 травня свій День народження відзначає Віра Іванівна Чечоткіна –   депутат Зіньківської районної ради сьомого скликання.

Голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Віру Іванівну з особистим святом, бажають  міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця.

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!