Змагались на обласній Спартакіаді

17 травня, на полтавському стадіоні «Динамо», відбулись фінальні змагання Спартакіади депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. Спортивне змагання сприяло згуртованості, встановленню партнерських стосунків між депутатами міст і районів області, обміну досвідом  місцевого самоврядування. На захід з’їхались близько 400 депутатів місцевих рад Полтавщини, які змагались  у 5 –ти видах спорту: волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

До складу Зіньківської районної спортивної делегації увійшли депутати: від районної ради – Віра Чечоткіна і  Людмила Кімлик-Яроха, від міської ради – Валерій Галич, від Власівської сільської ради – Сергій Хоменко та Юрій Алфьоров.

У результаті запеклої спортивної боротьби – у змаганні з тенісу Людмила Кімлик –Яроха здобула 3 місце. У шашковій грі Сергій Хоменко посів 4 місце.