Згадуючи події 80-річної давності

Цими травневими днями, ми знову згадуємо події 80-річної давності –  масові політичні репресії 1937-1938 років. Тож, 19 травня вшанувати пам’ять жертв великого терору в Україні зібрались керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, секретар виконавчого комітету міської ради Сергій Кулініч, секретар міської ради Володимир Чикало та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Людмила Кімлик-Яроха. Зазначили, що всупереч нелюдським знущанням та величезним втратам, наш народ зміг вистояти і здобути омріяну поколіннями незалежність. Тому нині українці не мають іншого вибору, ніж захистити свою державу, свою свободу, свій демократичний вибір. Після чого поклали квіти до підніжжя пам’ятного хреста жертвам політичних репресій, а настоятель Хресторіздвяного храму отець Іоан Бабич провів поминальну панахиду.