Україна Єдина! Схід і Захід разом!

19 травня, в Зінькові було проведено волонтерський зліт «Україна Єдина! Схід і захід разом», у якому взяли участь керівництво району та міста, учні навчальних закладів Зіньківщини, волонтери, небайдужі мешканці, інші.

Розпочався захід урочистою ходою школярів, котрі пронесли центральною вулицею міста двадцятиметровий синьо-жовтий стяг. Офіційна частина волонтерського зліту відбулась біля комунального закладу «Районний Будинок культури » Зіньківської районної ради. Учасники хвилиною мовчання пом’янули пам’ять загиблих в зоні АТО земляків: Івана Матвієвського, Вадима Мирінця, Віталія Кузьменка, Романа Яковця та Миколи Ряскова.

До присутніх зі словами вдячності звернувся заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о. голови Зіньківської РДА Анатолій Водолага, секретар міської ради Володимир Чикало, настоятель Хресторіздвяного храму отець Іоан Бабич, голова районної ради ветеранів Володимир Прислонський, волонтер Громадського об’єднання учасників АТО «Українці разом» Світлана Даценко, директор Бобрівницької загальноосвітньої школи I-II ступенів Ольга Юхименко, учні шкіл району. Вони дякували небайдужим за те, що вносять хоча б частинку своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим військовослужбовцям, які нині захищають кордони української держави на її Сході.

За вагому волонтерську роботу колективи навчальних закладів Зіньківщини були нагороджені грамотами.

Кульмінацією заходу стало відкриття Всеукраїнської акції « Український голуб миру».

Впродовж свята бажаючі мали змогу переглянути фотовиставку, присвячену волонтерській діяльності та прослухати вокальні виступи тріо бандуристок «Либідь» викладачів Зіньківської дитячої музичної школи та переможців Міжнародного телевізійного фестивалю «Мамина сорочка» Івана і Анастасії Ярош.

На завершення, учасники волонтерського зліту посмакувати польовою кашою.

P.S. Нині Україна переживає трагічний час. Війна, що триває на Сході нашої держави, несе незліченні втрати, адже в результаті бойових дій в Україні загинули більше трьох тисяч військовослужбовців, понад 4000 зазнали поранення. Близько 400 бійців вважаються зниклими безвісти і стільки ж перебувають у заручниках в проросійських бойовиків.