Шановні зіньківчани!

20 травня в нашій державі відзначається День Європи, святкування якого в Україні є важливий кроком у зміцненні її самоідентифікації як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Ми прагнемо досягти її стандартів в усіх сферах і запроваджувати їх принципи, у тому числі й у питаннях співробітництва, щоб взяти все найкраще з досвіду наших сусідів, які є заможними й стабільними країнами.

Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом із іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей і побачити нові перспективи розвитку в ЄС.

Європа починається з кожного із нас, тож потрібно, щоб кожен почав будувати її в Україні, починаючи з власної вулиці, села, міста, району. Маємо пам’ятати, що ми живемо в центрі Європи і тільки від нас залежить, щоб він був не лише географічний.

Здоров’я вам, дорогі зіньківчани, здійснення планів і задумів, миру, достатку, благополуччя кожній родині.

голова районної ради

Сергій Нерозя