Встановили розмір районної премії

22 травня, під головуванням голови районної ради Сергія Нерозі, відбулось засідання організаційного комітету районної ради із присудження щорічних премій імені братів Зерових та Дмитра Ровинського.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько та персональний склад організаційного комітету. Після обговорення було встановлено розмір районної премії для відзначення учнів загальноосвітніх шкіл, які досягли особливих успіхів на Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт – членів Малої академії наук  (щорічна премія ім. братів Зерових) та обласному конкурсі художньої самодіяльності учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка – 2017» (щорічна премія імені Д.Д.Ровинського). На районні щорічні премії у 2017 році із районного бюджету виділено 16 тис. грн., у тому числі 9,6 тис. грн.. (згідно Положення «Про щорічну премію ім. братів Зерових») та 6, 4 тис. грн.. (згідно Положення «Про щорічну премію ім. Д.Д. Ровинського»).

Дипломи та грошову нагороду 29 обдарованих дітей отримають до 26 травня 2017 року.

Перелік учнів, відзначених районною премією