Багато робиться, планується ще більше

Нещодавно відбулась зустріч  народного депутата України Олега Кулініча  з головою районної ради Сергієм Нерозею, міським головою Сергієм Максименком, заступником міського голови Олександром Теслею, депутатом обласної ради Олександром Путрею. Під час зустрічі було зосереджено увагу на важливих для району питаннях та намічено план роботи по подальшому облаштуванню важливих для дозвілля зіньківчан об’єктів, зокрема приміщення спортзалу та стадіону комунального закладу «Старт».

Олег Кулініч пообіцяв залучити кошти державного бюджету за умови співфінансування з районного бюджету на проведення робіт з оздоблення фасаду спортзалу та проведення в ньому внутрішніх робіт, а це – ремонт душових кімнат, роздягалень та виконання найважливішої та найдорожчої частини робіт – заміни підлоги.

Повним ходом проводяться ремонтні роботи і на стадіоні: відновлено штучне покриття футбольного майданчика, частину старого покриття використано на облаштування волейбольного майданчика, розпочато встановлення спортивних тренажерів для дітей. Планується облаштування повноцінного баскетбольного майданчика з сучасними баскетбольними щитами.

Голова районної ради Сергій Нерозя та завідувач комунального закладу «Старт» Олександр Яременко запропонували встановити на стадіоні додаткові силові тренажери.

Футбол у Зінькові має стати видовищним видом спорту – такої думки притримуються усі присутні, а на футбольні матчі мають збиратися повні трибуни глядачів. Але для того до відповідного рівня треба підтягти гравців футбольної команди, які з часом повинні грати у п’ятірці на першість області.

Для комфорту глядачів розробляються проекти по встановленню на міському стадіоні пластикових сидінь в кількості 1000 штук та облаштуванню стоянки для автомобілів біля стадіону.

Олександр Яременко, знаючи якою важливою для Олега Кулініча є тема здорового способу життя  молодого покоління, звернувся до нього з проханням закупити спортивну форму та п’ять м’ячів для футбольної команди.

Народний депутат звернув увагу голови та депутатського корпусу міської ради на необхідності створення комфортних умов для відпочинку зіньківчан та гостей краю у трьох міських парках. Сергієві Максименку О.І.Кулініч запропонував у парку Вічної Слави прокласти  додаткові тротуарні доріжки, де мали б змогу гуляти з дитячими візочками мами.

А от щодо дитячого парку, у народного депутата пропозицій було більше. Перш за все, до Дня захисту дітей за свій кошт він планує встановити тут вже п’ятий ігровий майданчик, це будуть окремі ігрові споруди. З цього приводу радилися всі гуртом. Дивилися де можна облаштувати нові місця для відпочинку у парку, які саме дерева та кущі висадити на його території.

А потім присутні направилися у парк імені Зерова (колишній Комсомольський), де також йшлося про упорядкування та облаштування зони відпочинку. Шефство над парком пообіцяло взяти ТДВ «Укроліяпродукт», директор підприємства Олексій Григоренко розповів, що вони вже почали проводити викошування трави в парку, вирубку чагарників, вже вивезли декілька машин сміття.

Принагідно, Олег Кулініч разом з керівництвом району та міста намітили план заходів по відзначенню 415-річчя від дня заснування Зінькова. Народний депутат зазначив, що фасади установ та організацій у центрі міста мають бути приведені до відповідної кольорової гами, бажано відтворити натуральний вигляд споруд.

Відрадно, що вже наприкінці травня, дякуючи передусім неабияким зусиллям нашого земляка, народного депутата Олега Кулініча, буде проведено тендер на виконання капітального ремонту об’їзної дороги навколо міста Зіньків, після цього відразу ж розпочнуться ремонтні роботи, на які планується залучити кошти державного та обласного бюджетів. Для вирішення даного непростого питання Олег Кулініч неодноразово ініціював зустрічі з обласним керівництвом та представниками профільного міністерства, направляв депутатські запити до прем’єр-міністра України. На сьогодні покриття об’їзної дороги вже не витримує жодної критики, не кращий стан і на деяких приміських напрямках, тож хочуть відремонтувати дороги ще й до ряду населених пунктів району.

З головою районної ради Сергієм Нерозею Олег Кулініч проговорив основні напрями по проведенню подальших ремонтних робіт у Зіньківській центральній районній лікарні, а саме ремонту покрівлі та ряду відділень ЦРЛ. На виконання даних робіт Олег Кулініч планує залучити кошти державної субвенції. У ряді сільських медичних закладів будуть встановлені стоматустановки (кошти державної субвенції).

Щодо освітянської галузі, то, як і планувалося, в усіх навчальних закладах буде проведено утеплення приміщень шляхом заміни вікон. Харчоблоки шкіл будуть забезпечені необхідним обладнанням (кошти державної субвенції).

Матеріал за інформацією

районної газети

“Голос Зіньківщини”