Боротися зі злочинністю потрібно спільними зусиллями

24 травня за ініціативи новопризначеного начальника Зіньківського відділення поліції Андрія Власенка відбулася зустріч з головою районної ради Сергієм Нерозею за участі представників місцевих засобів масової інформації. І Сергій Нерозя, і Андрій Власенко повідомили, що вони налаштовані на тісну співпрацю та повне взаєморозуміння, спрямовані на боротьбу з ростом злочинності на Зіньківщині. На жаль, за останній час ріст злочинності піднявся вгору на 35%, вивівши наш район у «лідери» серед інших районів області.

Серед причин такого негативу начальник поліції назвав недоукомплектування кадрами відділення поліції, непрофесійність деяких працівників, низький відсоток розкриття злочинів.

Незабезпечення відділень поліції транспортними засобами, аудіо- та відеотехнікою дозволяє злочинному світу іти на крок попереду правоохоронців, добре поінформовані вони і про хід розкриття злочинів. Встановлення додаткових відеокамер на території району допоможе поліції звузити коло підозрюваних та оперативно прибувати на місце виклику.

Сергій Нерозя пообіцяв правоохоронцям належну матеріальну підтримку на виконання ряду районних програм, при умові, що жителі району побачать реальний результат роботи поліції. Більше того, буде організована зустріч із сільськими головами, які озвучать проблеми, що існують на території кожної ради і на подолання яких мають вплинути саме представники правопорядку.

На зустрічі було досягнуто домовленості відновити патрулювання вулиць міста та великих сільських рад за участі представників громадськості. Але для того потрібно подумати про матеріальне заохочення громадських інспекторів, придбання для них спецформи та проведення відповідного навчання.

Відповідаючи на запитання працівників ЗМІ, Андрій Власенко розповів як правоохоронці боротимуться із власниками розважальних закладів, які не дотримуються режиму роботи, поінформував про перші результати щодо недопущення руху великогабаритних автомобілів по вулицях міста та обіцяв регулярно інформувати населення про оперативну обстановку на території району.

Матеріал за інформацією

районної газети