В школах району завершився черговий навчальний рік

 У п’ятницю у загальноосвітніх школах Зіньківського району відбулось свято Останнього дзвоника.

Для шкoлярів  цей день особливий. Хтoсь радіє пoчатку літніх канікул, а для кoгoсь – це завершення шкільнoгo життя та пoчатoк дoрoслoгo шляху. Учні, їхні батьки та вчителі збираються на пoдвір’ях своїх навчальних закладів, щoб привітати дітей з цією подією.

Голова районної ради Сергій Нерозя у цьому році відвідав захід у опорному закладі «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області». Він привітав дітей із завершенням навчального року, випускникам – побажав удачі та сили у майбутньому, а вчителям та батькам – подякував за турботу і професіоналізм, який вони всі 11 років використовували для виховання учнів Зіньківського краю. Поділився планами на цей рік щодо удосконалення матеріально-технічної бази закладу.

 Сергій Нерозя нагородив грамотами районної ради за багаторічну сумлінну працю в галузі освіти району, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління вчителів закладу: Ольгу Лавро, Василя Лавра, Валентину Коваленко та Сергія Ковальова.

На святі до дітей із добрими побажаннями  звертались директор школи Людмила Сідак, батьки випускників, учні. Кращі школярі були відзначені почесними грамотами за значні досягнення у навчанні, а саме за перемоги у районних, обласних предметних олімпіадах та конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт учнів – Малої Академії Наук.

Цього ж дня на святі у Шенгаріївській загальноосвітній школі I-II ступенів побував заступник голови районної ради Сергій Загорулько. У своєму виступі звернув увагу на заслуги учнівського та педагогічного колективу школи та наголосив, що у 2016 році для перевезення дітей було придбано шкільний автобус вартістю 1, 2 млн. грн.. На його закупівлю виділено по 600 тис. грн. з державного та районного бюджету. Такий крок, запевняє Сергій Загорулько, дав змогу покращити умови перевезення місцевих учнів, адже депутатський корпус та керівництво районної ради прагне, щоб діти навчалися в комфортних умовах та не мали перешкод для отримання належного рівня освіти.

Дітей школи  також привітали директор закладу Надія Мільгевська, депутат районної ради Ірина Рябова та інші. Грамотами за участь у різноманітних конкурсах було нагороджено чимало школярів. Впродовж свята присутніх радували своїми хореографічними та вокальними  виступами учні школи.