Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне Свято останнього дзвоника.

Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.

Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які сьогодні прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого життєвого шляху.

Отож вам, дорогі юнаки та дівчата, бажаємо непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє, будувати успішну українську державу, рідну Зіньківщину. Будьте гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.

Міцного здоров’я, миру, наснаги, впевненості в завтрашньому дні, людського щастя і гарного настрою.

голова районної ради

Сергій Нерозя