Капітальний ремонт об’їзної дороги навколо Зінькова розпочато

Нещодавно народний депутат України Олег Кулініч разом з начальником Служби автомобільних доріг Полтавської області Володимиром Трояновським проінспектували початок ремонтних робіт об’їзної дороги Зінькова, поспілкувалися з їх виконавцями. У роботі також взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, Зіньківський міський голова Сергій Максименко, його заступник Олександр Тесля.

Важливість даного проекту для міста надзвичайно велика, тому ще на початку року, реагуючи на звернення громадян та місцевої влади Олег Кулініч почав піднімати це питання на різних рівнях. Ним була проведена не одна зустріч з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, керівником Служби автомобільних доріг Полтавської області Володимиром Трояновським.

 Обов’язковою умовою і гарантією виконання цих робіт є співфінансування з місцевого бюджету, що дає можливість місцевій владі контролювати процес ремонту, в який залучені і її кошти.

Нинішній ремонт буде проведено в два етапи, спочатку буде покладено один шар покриття, на наступний рік – інший.

P.S. Об’їзна дорога була відкрита в 2002 році, тобто з того часу минуло вже близько 15 років. З тих пір на ній не проводилося не тільки жодного капітального ремонту, а і поточних ремонтів. Останні роки дорога була у жахливому стані, нею вже старалися не користуватися, а це в свою чергу створювало серйозні проблеми для жителів Зінькова, адже той великотоннажний транспорт, що раніше рухався в об’їзд, почав курсувати містом.

Матеріал використано

із офіційної веб-сторінки “Facebook”

народного депутата України

Олега Кулініча