Дорогі діти, шановні батьки!

Традиційно в перший день літа ми відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими й щасливими, прославляли свої родини й рідний край.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. Саме тому, святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

Одвічна істина – «діти – наше майбутнє». Тому ми повинні зробити все можливе, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним. То ж давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Тоді, над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібами поля, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.

Любі діти! Ви – наша радість, сенс нашого життя. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, ростіть справжніми громадянами нашої Зіньківщина, рідної України! Здоров’я Вам, миру, щастя, веселих усмішок і теплих літніх днів !

Батькам бажаю міцного здоров’я, терпіння, наполегливості, успіхів та достатку.