Обговорили ряд актуальних питань сьогодення

2 червня, в залі засідань Зіньківської районної ради та райдержадміністрації, голова районної ради Сергій Нерозя провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У роботі взяли участь голови територіальних громад Зіньківщини, керівники відділів, управлінь району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші.

На початку зібрання Сергій Нерозя повідомив про кадрові зміни в Зіньківській райдержадміністрації . Так, посаду першого заступника голови райдержадміністрації посів Микола Хоменко.

Начальник Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Андрій Власенко наголосив, що недоукомплектування кадрами місцевого відділення поліції та незабезпечення його транспортними засобами, аудіо- та відеотехнікою дозволяє злочинному світу іти на крок попереду правоохоронців. Саме тому потрібно, щоб голови рад району підтримали ініціативу встановлення додаткових відеокамер на території Зіньківщини, що допоможе поліції звузити коло підозрюваних та оперативно прибувати на місце виклику. Також, запропонував відновити патрулювання вулиць міста, селища та великих сільських рад за участі представників громадськості. Але для того, зазначив Андрій Власенко,  потрібно подумати про матеріальне заохочення громадських інспекторів, придбання для них спецформи та проведення відповідного навчання.

Про зміни у законодавстві стосовно підвищення оплати праці працівників органів місцевого самоврядування та проблеми їх запровадження розповідали інспектор фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради Олена Голуб та заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Трохименко.

Наступним слово мав в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага. Він повідомив присутнім, що на території району мають бути інвентаризовані всі сміттєзвалища, тому висловив надію на те, що голови місцевих рад проявлять у цьому напрямку належну ініціативу.

Після цього, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда розповів про проекти сільських рад, що вже подані на районний конкурс проектів розвитку громад Зіньківського району.

У різному присутні розглянули організаційні питання взаємодії  органів місцевого самоврядування з відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в між виборчий період (інформувала начальник відділу Ірина Калініченко), обговорили проблеми, що виникли щодо виготовлення бланків для сплати земельного податку фізичними особами ( розповідав головний державний інспектор Зіньківського відділення Гадяцького ОДПІ Анатолій Шкіль), наголосили на заходах щодо ремонту доріг на території району, інше.