Оголошено конкурс

Зіньківська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; вільне володіння українською мовою; вміння працювати на комп’ютері; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років. Бажана післядипломна освіта у галузі знань “Державне управління”.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6;
  • копії документів про освіту, засвідчені в встановленому законодавством порядку;
  • електрону декларацію кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, відповідно до частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» та роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затвердженими рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 року № 3;
  • копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копію заповнених сторінок трудової книжки, засвідчених в встановленому законодавством порядку.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов  оплати праці надається додатково.

Документи приймаються до 04.07.2017р. за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40, другий поверх, телефони  для довідок 3-27-85.